Όλοι οι σταυροί προτίμησης όλων των υποψηφίων ανά παράταξη για το Δήμο Πατρέων

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1087
2 ) ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 772

Μεσσάτιδος

 

3 ) ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2228
4 ) ΜΟΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 926
5 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 887
6 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 780
7 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 507

Παραλίας

8 ) ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1678
9 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1602
10 ) ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1295

Πατρέων

11 ) ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2298
12 ) ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2269
13 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2167
14 ) ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2027
15 ) ΣΑΜΟΥΡΗ – ΒΑΓΕΝΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981
16 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1932
17 ) ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1928
18 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1915
19 ) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 1907
20 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 1885
21 ) ΑΣΠΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1493
22 ) ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1349
23 ) ΑΞΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1334
24 ) ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1220
25 ) ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1202
26 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 1175
27 ) ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1128
28 ) ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1109
29 ) ΣΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1091
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΟΣΜΑ 1069
31 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 106
32 ) ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1034
33 ) ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1030
34 ) ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1017
35 ) ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1000
36 ) ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ 978
37 ) ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 937
38 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 932
39 ) ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 918
40 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 904
41 ) ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 872
42 ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 851
43 ) ΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 842
44 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 835
45 ) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 814
46 ) ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 802
47 ) ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 799
48 ) ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 763
49 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 757
50 ) ΣΥΡΙΩΤΗ – ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 755
51 ) ΖΑΓΚΟΥ – ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 649
52 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 633
53 ) ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 628
54 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 604
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:05μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 587
56 ) ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 585
57 ) ΓΩΓΟΥ – ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 576
58 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 569
59 ) ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 568
60 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 544
61 ) ΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 491
62 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 449
63 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΝΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 365
64 ) ΚΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 347
65 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 332
66 ) ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 327
67 ) ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 322
68 ) ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288
69 ) ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 284

Ρίου

70 ) ΝΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1262
71 ) ΚΟΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1197
72 ) ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1105
73 ) ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 812
74 ) ΚΑΚΑΤΣΙΔΗ ΡΑΚΕΛΕ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 665
75 ) ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 588

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΞΑΝΑ ! – ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 402
2 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 272

Μεσσάτιδος

3 ) ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 920
4 ) ΧΑΪΚΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 387
5 ) ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369
6 ) ΓΚΟΛΦΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 341
7 ) ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 282

Παραλίας

8 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 938
9 ) ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 255
10 ) ΝΤΙΝΟΥ- ΤΖΟΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169

Πατρέων

11 ) ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1259
12 ) ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1046
13 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 852
14 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 792
15 ) ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 735
16 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 669
17 ) ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 629
18 ) ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 620
19 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 613
20 ) ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 610
21 ) ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 590
22 ) ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 589
23 ) ΜΠΑΡΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ 547
24 ) ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 542
25 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 525
26 ) ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 522
27 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 501
28 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 495
29 ) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 490
30 ) ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 482
31 ) ΠΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 442
32 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 439
33 ) ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 391
34 ) ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 374
35 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 366
36 ) ΜΠΑΣΚΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 360
37 ) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 355
38 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331
39 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
40 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
41 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 313
42 ) ΚΥΡΟΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 311
43 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 306
44 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 286
45 ) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ- ΜΑΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 283
46 ) ΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 280
47 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 274
48 ) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 264
49 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 259
50 ) ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 245
51 ) ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 219
52 ) ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 218
53 ) ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
54 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 207
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:02:32μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΝΝΥ) του ΑΝΔΡΕΑ 204
56 ) ΚΑΡΕΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 192
57 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182
58 ) ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 177
59 ) ΛΑΪΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 176
60 ) ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ- ΣΑΡΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 173
61 ) ΜΠΕΣΑΡΑΤ ΦΑΡΕΣ του ΟΚΛΑ 171
62 ) ΜΑΝΤΑ-ΠΕΤΡΑΝΖΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΚΟΡΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 170
63 ) ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 150
64 ) ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 140
65 ) ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 140
66 ) ΚΑΜΒΥΣΙΔΗ ΜΥΡΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 117
67 ) ΠΕΤΡΟΥ-ΜΠΑΪΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
68 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
69 ) ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 101

Ρίου

70 ) ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 807
71 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 772
72 ) ΓΚΕΚΑ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 706
73 ) ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 582
74 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 384
75 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 270

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

ΠΑΤΡΑ ΕΝΩΜΕΝΗ – ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΖΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
2 ) ΚΟΛΙΝΙΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 103

Μεσσάτιδος

3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1066
4 ) ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 735
5 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 361
6 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 349
7 ) ΦΡΟΥΦΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

Παραλίας

8 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 198
9 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 179
10 ) ΚΑΛΟΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 142

Πατρέων

11 ) ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 1739
12 ) ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1504
13 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 1425
14 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1277
15 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1168
16 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1039
17 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 956
18 ) ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 688
19 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 673
20 ) ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 609
21 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 534
22 ) ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 508
23 ) ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 458
24 ) ΚΟΣΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 425
25 ) ΜΠΑΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 418
26 ) ΚΟΤΤΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΗΡΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 408
27 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 381
28 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 367
29 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 365
30 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 364
31 ) ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 311
32 ) ΚΑΠΡΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 293
33 ) ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 280
34 ) ΖΕΡΒΑ ΕΛΒΙΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 274
35 ) ΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 269
36 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 250
37 ) ΦΟΥΡΦΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΗΝΑΙΟΥ 250
38 ) ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 249
39 ) ΣΚΑΝΑΒΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΜΗ) 209
40 ) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 204
41 ) ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 202
42 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 197
43 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΥΡΩΝ του ΒΥΡΩΝΟΣ 191
44 ) ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 184
45 ) ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΤΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180
46 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 172
47 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 170
48 ) ΔΙΔΑΧΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 170
49 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 163
50 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
51 ) ΜΑΛΙΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ 156
52 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 144
53 ) ΚΛΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 142
54 ) ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:02:27μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 133
56 ) ΤΖΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 119
57 ) ΑΥΤΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
58 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 112
59 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
60 ) ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 106
61 ) ΠΙΤΣΗ-ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 103
62 ) ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 102
63 ) ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96
64 ) ΤΣΙΜΕΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 86
65 ) ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67
66 ) ΝΤΙΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
67 ) ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 59
68 ) ΤΣΟΥΡΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
69 ) ΚΟΥΤΙΒΗ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Ρίου

70 ) ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1443
71 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ 556
72 ) ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 380
73 ) ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 356
74 ) ΠΟΛΙΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 294
75 ) ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 269

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΝΕΑ ΠΑΤΡΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214
2 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93

Μεσσάτιδος

3 ) ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 289
4 ) ΜΟΙΡΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 234
5 ) ΜΠΕΝΤΕΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
6 ) ΓΚΟΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 156
7 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118

Παραλίας

8 ) ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗ-ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 182
9 ) ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ(ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 119
10 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 119

Πατρέων

11 ) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 852
12 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 708
13 ) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 646
14 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 404
15 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 389
16 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 376
17 ) ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 371
18 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 297
19 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 280
20 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 273
21 ) ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 258
22 ) ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 244
23 ) ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 237
24 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 227
25 ) ΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 197
26 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 189
27 ) ΤΖΩΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΖΗΣΟΥ 187
28 ) ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186
29 ) ΑΛΑΝΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176
30 ) ΚΙΑΦΑ ΓΡΑΜΟΖ του ΣΚΕΝΤΕΡ 159
31 ) ΛΑΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 152
32 ) ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 150
33 ) ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 141
34 ) ΧΕΛΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 141
35 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 140
36 ) ΓΑΤΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 139
37 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 138
38 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 137
39 ) ΒΙΚΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 135
40 ) ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 135
41 ) ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 132
42 ) ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
43 ) ΒΑΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 131
44 ) ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 131
45 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 128
46 ) ΤΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 127
47 ) ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ–ΣΑΜΟΥΤ ΦΟΙΒΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 125
48 ) ΦΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
49 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
50 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
51 ) ΡΑΘΩΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114
52 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 110
53 ) ΒΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 96
54 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 91
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:24μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 89
56 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
57 ) ΤΣΑΠΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 85
58 ) ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 81
59 ) ΠΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 80
60 ) ΒΑΣΙΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
61 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ AΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 75
62 ) ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73
63 ) ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
64 ) ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 56
65 ) ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
66 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
67 ) ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 35
68 ) ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30
69 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 25

Ρίου

70 ) ΒΟΡΙΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 513
71 ) ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 378
72 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 314
73 ) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 173
74 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΓΚΟΛΦΩ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 167

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΩΡΑ ΠΑΤΡΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 173
2 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΥΡΑΥΛΟΣ) του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 106

Μεσσάτιδος

3 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 463
4 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 223
5 ) ΝΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΘΡΑΚΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
6 ) ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
7 ) ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΩΜΑ 64

Παραλίας

8 ) ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 237
9 ) ΛΑΠΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 188
10 ) ΚΑΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 133

Πατρέων

11 ) ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 713
12 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 592
13 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 414
14 ) ΘΩΪΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΠΩΛ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 407
15 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 352
16 ) ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 301
17 ) ΡΟΥΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ 284
18 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 243
19 ) ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 241
20 ) ΚΟΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 230
21 ) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 229
22 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 228
23 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 224
24 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 223
25 ) ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 219
26 ) ΠΑΪΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 215
27 ) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 213
28 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 204
29 ) ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 191
30 ) ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
31 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 189
32 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 188
33 ) ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 185
34 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 176
35 ) ΜΑΡΤΣΟΥΚΑ-ΜΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 159
36 ) ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 157
37 ) ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 151
38 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
39 ) ΖΕΒΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
40 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
41 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ 135
42 ) ΖΑΓΚΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130
43 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ 124
44 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 110
45 ) ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 106
46 ) ΜΗΛΑ-ΚΑΡΟΥΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 101
47 ) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 101
48 ) ΝΤΡΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 100
49 ) ΜΙΑΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 96
50 ) ΣΙΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 95
51 ) ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 94
52 ) ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΒΡΟΚΟΜΗ (ΚΟΜΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93
53 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
54 ) ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 87
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:48μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
56 ) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 83
57 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 83
58 ) ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 83
59 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΡΟΜΠΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 78
60 ) LAME-ΒΙΣΒΑΡΔΗ DIANE του JEAN-PIERRE 69
61 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69
62 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
63 ) ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 63
64 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 60
65 ) ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
66 ) ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 48
67 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
68 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
69 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

Ρίου

70 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 482
71 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 255
72 ) ΜΑΥΡΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ 216
73 ) ΚΑΛΑΠΟΔΗ ΑΛΕΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 177
74 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
75 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΣΠΙΡΑΛ ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΜΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΧΑΡΜΠΙΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ – ΣΕΣΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 311
2 ) ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53

Μεσσάτιδος

3 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 160
4 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
5 ) ΑΣΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
6 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 104

Παραλίας

7 ) ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 148
8 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
9 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 62

Πατρέων

10 ) ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 638
11 ) ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΥ 559
12 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 425
13 ) ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΕΡΜΟΛΑΟΥ) 411
14 ) ΒΑΦΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 364
15 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 332
16 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 304
17 ) ΣΙΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 303
18 ) ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 302
19 ) ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 278
20 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 274
21 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271
22 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266
23 ) ΚΑΡΓΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 262
24 ) ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 246
25 ) ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΚΥ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 231
26 ) ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 204
27 ) ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 204
28 ) ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
29 ) ΑΓΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 197
30 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΛΕΒΙΘΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 196
31 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗ-ΣΤΑΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 177
32 ) ΠΑΟΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 176
33 ) ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 172
34 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 169
35 ) ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 164
36 ) ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΚΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 163
37 ) ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
38 ) ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 145
39 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 145
40 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 144
41 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142
42 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 141
43 ) ΚΟΥΓΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
44 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 134
45 ) ΚΑΤΣΑΡΑ ΟΛΓΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 119
46 ) ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
47 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 107
48 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 101
49 ) ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑ 98
50 ) ΜΑΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 92
51 ) ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87
52 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
53 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
54 ) ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:55μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΚΑΠΟΥΣΤΣΙΚ-ΤΣΙΤΣΑΡΑ ΤΣΕΣΛΑΒΑ ΜΙΡΟΣΛΑΒΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 74
56 ) ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 71
57 ) ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 70
58 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 60
59 ) ΟΧΤΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 59
60 ) ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 56
61 ) ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50

Ρίου

62 ) ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 478
63 ) ΜΑΣΣΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 374
64 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 203
65 ) ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
66 ) ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

Πάτρα: Η δική μας πόλη!
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 42
2 ) ΜΙΝΕΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

Μεσσάτιδος

3 ) ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ 91
4 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
5 ) ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 54
6 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
7 ) ΜΠΟΤΣΑΡΗ-ΤΕΡΛΕΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 26

Παραλίας

8 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 163
9 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 51
10 ) ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 41

Πατρέων

11 ) ΤΖΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 267
12 ) ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 224
13 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 208
14 ) ΛΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 178
15 ) ΤΖΟΥΒΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 172
16 ) ΛΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 158
17 ) ΙΣΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΟΣΜΑ 152
18 ) ΛΥΤΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
19 ) ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 112
20 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 109
21 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 106
22 ) ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
23 ) ΚΟΥΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 98
24 ) ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΚΟΥ 90
25 ) ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89
26 ) ΜΗΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 69
27 ) ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62
28 ) ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61
29 ) ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61
30 ) ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 57
31 ) ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
32 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 47
33 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 44
34 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 43
35 ) ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ(ΥΡΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 41
36 ) ΚΑΚΑΛΗ-ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ 40
37 ) ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
38 ) ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 35
39 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 34
40 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
41 ) ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 33
42 ) ΚΟΛΟΒΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 33
43 ) ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
44 ) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ 33
45 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ(ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
46 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ-ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 32
47 ) ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
48 ) ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ ΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 31
49 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 30
50 ) ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 30
51 ) ΛΟΥΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΟΝ 30
52 ) ΝΤΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 30
53 ) ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
54 ) ΘΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 28
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:30μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
56 ) ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
57 ) ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 26
58 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
59 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΦΩΤΗ 23
60 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
61 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
62 ) ΦΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
63 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18
64 ) ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
65 ) ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
66 ) ΧΟΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
67 ) ΝΑΝΤΙΦ ΖΑΜΑΛ του ΣΑΛΕΧ 15
68 ) ΦΩΤΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 8

Ρίου

69 ) ΓΙΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 92
70 ) ΤΖΟΥΒΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 88
71 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48
72 ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ-ΒΟΥΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45
73 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΠΗΤΕΡ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
74 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΧΩΡΑΪΤΗ -ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 127
2 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΟΥΒΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 39

Μεσσάτιδος

3 ) ΜΠΟΥΡΔΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 35
4 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
5 ) ΡΟΜΠΟΛΑΣ-ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΪΚΟΥ 12
6 ) ΝΙΚΟΛΕΑ-ΜΠΕΡΜΠΑΤΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
7 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΗ -ΓΙΑΣΕΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 5

Παραλίας

8 ) ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΝΔΡΕΑ 28
9 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ 18
10 ) ΚΑΣΤΑΝΑ ΗΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ 17

Πατρέων

11 ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ-ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 137
12 ) ΠΑΤΟΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 112
13 ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ 111
14 ) ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99
15 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 93
16 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
17 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81
18 ) ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78
19 ) ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΩΔΟΡΟΥ 78
20 ) ΛΕΦΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
21 ) ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
22 ) ΜΠΑΡΚΑ-ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
23 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 47
24 ) ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 45
25 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
26 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 42
27 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (ΠΕΠΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
28 ) ΦΑΪΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
29 ) ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
30 ) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 39
31 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
32 ) ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΦΡΑΓΟΥΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36
33 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
34 ) ΓΟΥΔΕΒΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
35 ) ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 32
36 ) ΧΑΜΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 32
37 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 29
38 ) ΤΣΕΡΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
39 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ 23
40 ) ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 22
41 ) ΑΛΜΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
42 ) ΣΚΡΕΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 20
43 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΪΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
44 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
45 ) ΒΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19
46 ) ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 19
47 ) ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 19
48 ) ΚΕΝΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 18
49 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
50 ) ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18
51 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 17
52 ) ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΗ 17
53 ) ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
54 ) ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 15
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:36μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
56 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 14
57 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 13
58 ) ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 12
59 ) ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 12
60 ) ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
61 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
62 ) ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΚΙΝΟΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΝΟΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
63 ) ΣΤΕΜΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
64 ) ΤΣΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
65 ) ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
66 ) ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
67 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΠΕΤΡΟΥ 8
68 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 7
69 ) ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

Ρίου

70 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 111
71 ) ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ 87
72 ) ΕΛΕΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 71
73 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
74 ) ΤΑΡΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 36
75 ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ – ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ – ΕΕ – ΚΕΦΑΛΑΙΟ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 3

Μεσσάτιδος

2 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15
3 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΠΥΡΟΥ 14
4 ) ΣΜΥΡΙΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3

Παραλίας

5 ) ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9
6 ) ΡΕΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

Πατρέων

7 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 66
8 ) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
9 ) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΠΑΡΙΣΗ 33
10 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 30
11 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
12 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
13 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
14 ) ΒΑΛΣΑΜΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19
15 ) ΚΟΣΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
16 ) ΚΑΤΣΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
17 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
18 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΔΑΣΟΥΚΗ ΣΕΒΑΣΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12
20 ) ΜΠΕΛΕΖΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
21 ) ΔΟΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 11
22 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
23 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 10
24 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ 9
25 ) ΣΙΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ 9
26 ) ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 9
27 ) ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
28 ) ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 7
29 ) ΚΑΣΚΑΒΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6
30 ) ΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
31 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
32 ) ΚΟΥΡΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
33 ) ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ – ΖΕΡΒΑ ΜΥΡΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ 5
34 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΔΡΕΑ 4
35 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4
36 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
37 ) ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
38 ) ΤΡΩΪΖΟΣ – ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4
39 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
40 ) ΤΖΙΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
41 ) ΦΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
42 ) ΦΡΑΓΚΑΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 3
43 ) ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
44 ) ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2
45 ) ΦΡΑΓΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 1

Ρίου

46 ) ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
47 ) ΒΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
48 ) ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ 4
49 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 15

Μεσσάτιδος

2 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
3 ) ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
4 ) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

Παραλίας

5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
6 ) ΛΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Πατρέων

7 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
8 ) ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του ΧΑΕΛ 32
9 ) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 21
11 ) ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
12 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19
13 ) ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18
14 ) ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 16
15 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
16 ) ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 14
18 ) ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 12
20 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 12
21 ) ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
22 ) ΨΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 12
23 ) ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 11
24 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
25 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
26 ) ΚΟΡΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
27 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 9
28 ) ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
29 ) ΜΟΥΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
30 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 8
31 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
32 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
33 ) ΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ 7
34 ) ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
35 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
36 ) ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
37 ) ΜΠΑΝΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
38 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5
39 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
40 ) ΤΡΙΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
41 ) ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 4
42 ) ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
43 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
44 ) ΠΑΛΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3
45 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
46 ) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
47 ) ΤΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Ρίου

48 ) ΑΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23
49 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 9
50 ) ΚΟΚΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 9
51 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 15

Μεσσάτιδος

2 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
3 ) ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
4 ) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

Παραλίας

5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
6 ) ΛΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Πατρέων

7 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
8 ) ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του ΧΑΕΛ 32
9 ) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 21
11 ) ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
12 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19
13 ) ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18
14 ) ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 16
15 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
16 ) ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 14
18 ) ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 12
20 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 12
21 ) ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
22 ) ΨΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 12
23 ) ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 11
24 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
25 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
26 ) ΚΟΡΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
27 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 9
28 ) ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
29 ) ΜΟΥΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
30 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 8
31 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
32 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
33 ) ΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ 7
34 ) ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
35 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
36 ) ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
37 ) ΜΠΑΝΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
38 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5
39 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
40 ) ΤΡΙΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
41 ) ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 4
42 ) ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
43 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
44 ) ΠΑΛΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3
45 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
46 ) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
47 ) ΤΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Ρίου

48 ) ΑΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23
49 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 9
50 ) ΚΟΚΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 9
51 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9


Print   Email