Όλοι οι σταυροί προτίμησης όλων των υποψηφίων ανά παράταξη για το Δήμο Πατρέων

BLOG Hits: 77

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1087
2 ) ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 772

Μεσσάτιδος

 

3 ) ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2228
4 ) ΜΟΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 926
5 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 887
6 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 780
7 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 507

Παραλίας

8 ) ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1678
9 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1602
10 ) ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1295

Πατρέων

11 ) ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2298
12 ) ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2269
13 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2167
14 ) ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2027
15 ) ΣΑΜΟΥΡΗ – ΒΑΓΕΝΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981
16 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1932
17 ) ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1928
18 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1915
19 ) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 1907
20 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 1885
21 ) ΑΣΠΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1493
22 ) ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1349
23 ) ΑΞΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1334
24 ) ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1220
25 ) ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1202
26 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 1175
27 ) ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1128
28 ) ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1109
29 ) ΣΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1091
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΟΣΜΑ 1069
31 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 106
32 ) ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1034
33 ) ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1030
34 ) ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1017
35 ) ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1000
36 ) ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ 978
37 ) ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 937
38 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 932
39 ) ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 918
40 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 904
41 ) ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 872
42 ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 851
43 ) ΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 842
44 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 835
45 ) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 814
46 ) ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 802
47 ) ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 799
48 ) ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 763
49 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 757
50 ) ΣΥΡΙΩΤΗ – ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 755
51 ) ΖΑΓΚΟΥ – ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 649
52 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 633
53 ) ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 628
54 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 604
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:05μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 587
56 ) ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 585
57 ) ΓΩΓΟΥ – ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 576
58 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 569
59 ) ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 568
60 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 544
61 ) ΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 491
62 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 449
63 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΝΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 365
64 ) ΚΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 347
65 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 332
66 ) ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 327
67 ) ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 322
68 ) ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 288
69 ) ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 284

Ρίου

70 ) ΝΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1262
71 ) ΚΟΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1197
72 ) ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1105
73 ) ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 812
74 ) ΚΑΚΑΤΣΙΔΗ ΡΑΚΕΛΕ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 665
75 ) ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 588

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΞΑΝΑ ! – ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 402
2 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 272

Μεσσάτιδος

3 ) ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 920
4 ) ΧΑΪΚΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 387
5 ) ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369
6 ) ΓΚΟΛΦΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 341
7 ) ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 282

Παραλίας

8 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 938
9 ) ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 255
10 ) ΝΤΙΝΟΥ- ΤΖΟΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 169

Πατρέων

11 ) ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1259
12 ) ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1046
13 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 852
14 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 792
15 ) ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 735
16 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 669
17 ) ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 629
18 ) ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 620
19 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 613
20 ) ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 610
21 ) ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 590
22 ) ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 589
23 ) ΜΠΑΡΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ 547
24 ) ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 542
25 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 525
26 ) ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 522
27 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 501
28 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 495
29 ) ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 490
30 ) ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 482
31 ) ΠΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 442
32 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 439
33 ) ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 391
34 ) ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 374
35 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 366
36 ) ΜΠΑΣΚΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 360
37 ) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 355
38 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331
39 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
40 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
41 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 313
42 ) ΚΥΡΟΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 311
43 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 306
44 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 286
45 ) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ- ΜΑΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 283
46 ) ΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 280
47 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 274
48 ) ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 264
49 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 259
50 ) ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 245
51 ) ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 219
52 ) ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 218
53 ) ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
54 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 207
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:02:32μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΝΝΥ) του ΑΝΔΡΕΑ 204
56 ) ΚΑΡΕΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 192
57 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182
58 ) ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 177
59 ) ΛΑΪΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 176
60 ) ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ- ΣΑΡΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 173
61 ) ΜΠΕΣΑΡΑΤ ΦΑΡΕΣ του ΟΚΛΑ 171
62 ) ΜΑΝΤΑ-ΠΕΤΡΑΝΖΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΚΟΡΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 170
63 ) ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 150
64 ) ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 140
65 ) ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 140
66 ) ΚΑΜΒΥΣΙΔΗ ΜΥΡΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 117
67 ) ΠΕΤΡΟΥ-ΜΠΑΪΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
68 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
69 ) ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 101

Ρίου

70 ) ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 807
71 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 772
72 ) ΓΚΕΚΑ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 706
73 ) ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 582
74 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 384
75 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 270

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

ΠΑΤΡΑ ΕΝΩΜΕΝΗ – ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΖΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
2 ) ΚΟΛΙΝΙΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 103

Μεσσάτιδος

3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1066
4 ) ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 735
5 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 361
6 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 349
7 ) ΦΡΟΥΦΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

Παραλίας

8 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 198
9 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 179
10 ) ΚΑΛΟΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 142

Πατρέων

11 ) ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 1739
12 ) ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1504
13 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 1425
14 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1277
15 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1168
16 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1039
17 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 956
18 ) ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 688
19 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 673
20 ) ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 609
21 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 534
22 ) ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 508
23 ) ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 458
24 ) ΚΟΣΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 425
25 ) ΜΠΑΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 418
26 ) ΚΟΤΤΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΗΡΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 408
27 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 381
28 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 367
29 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 365
30 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 364
31 ) ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 311
32 ) ΚΑΠΡΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 293
33 ) ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 280
34 ) ΖΕΡΒΑ ΕΛΒΙΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 274
35 ) ΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 269
36 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 250
37 ) ΦΟΥΡΦΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΗΝΑΙΟΥ 250
38 ) ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 249
39 ) ΣΚΑΝΑΒΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΙΜΗ) 209
40 ) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 204
41 ) ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 202
42 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 197
43 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΥΡΩΝ του ΒΥΡΩΝΟΣ 191
44 ) ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 184
45 ) ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΤΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180
46 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 172
47 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 170
48 ) ΔΙΔΑΧΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 170
49 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 163
50 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 160
51 ) ΜΑΛΙΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ 156
52 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 144
53 ) ΚΛΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 142
54 ) ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:02:27μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 133
56 ) ΤΖΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 119
57 ) ΑΥΤΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
58 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 112
59 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
60 ) ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 106
61 ) ΠΙΤΣΗ-ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 103
62 ) ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 102
63 ) ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 96
64 ) ΤΣΙΜΕΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 86
65 ) ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67
66 ) ΝΤΙΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
67 ) ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 59
68 ) ΤΣΟΥΡΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
69 ) ΚΟΥΤΙΒΗ ΜΑΡΘΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Ρίου

70 ) ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1443
71 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ 556
72 ) ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 380
73 ) ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 356
74 ) ΠΟΛΙΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 294
75 ) ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 269

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΝΕΑ ΠΑΤΡΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214
2 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93

Μεσσάτιδος

3 ) ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 289
4 ) ΜΟΙΡΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 234
5 ) ΜΠΕΝΤΕΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
6 ) ΓΚΟΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 156
7 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118

Παραλίας

8 ) ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗ-ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 182
9 ) ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ(ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 119
10 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 119

Πατρέων

11 ) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 852
12 ) ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 708
13 ) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 646
14 ) ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 404
15 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 389
16 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 376
17 ) ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 371
18 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 297
19 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 280
20 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 273
21 ) ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 258
22 ) ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 244
23 ) ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 237
24 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ(ΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 227
25 ) ΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 197
26 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 189
27 ) ΤΖΩΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΖΗΣΟΥ 187
28 ) ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186
29 ) ΑΛΑΝΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176
30 ) ΚΙΑΦΑ ΓΡΑΜΟΖ του ΣΚΕΝΤΕΡ 159
31 ) ΛΑΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 152
32 ) ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 150
33 ) ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 141
34 ) ΧΕΛΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 141
35 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 140
36 ) ΓΑΤΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 139
37 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 138
38 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 137
39 ) ΒΙΚΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 135
40 ) ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 135
41 ) ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 132
42 ) ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
43 ) ΒΑΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 131
44 ) ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 131
45 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 128
46 ) ΤΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 127
47 ) ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ–ΣΑΜΟΥΤ ΦΟΙΒΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 125
48 ) ΦΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
49 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 118
50 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
51 ) ΡΑΘΩΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114
52 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 110
53 ) ΒΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 96
54 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 91
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:24μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 89
56 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
57 ) ΤΣΑΠΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 85
58 ) ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 81
59 ) ΠΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 80
60 ) ΒΑΣΙΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
61 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ AΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 75
62 ) ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73
63 ) ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
64 ) ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 56
65 ) ΠΑΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
66 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
67 ) ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 35
68 ) ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30
69 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 25

Ρίου

70 ) ΒΟΡΙΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 513
71 ) ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 378
72 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 314
73 ) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 173
74 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΓΚΟΛΦΩ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 167

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΩΡΑ ΠΑΤΡΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 173
2 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΥΡΑΥΛΟΣ) του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 106

Μεσσάτιδος

3 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 463
4 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 223
5 ) ΝΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΘΡΑΚΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
6 ) ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
7 ) ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΘΩΜΑ 64

Παραλίας

8 ) ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 237
9 ) ΛΑΠΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 188
10 ) ΚΑΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 133

Πατρέων

11 ) ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 713
12 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 592
13 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 414
14 ) ΘΩΪΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΠΩΛ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 407
15 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 352
16 ) ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 301
17 ) ΡΟΥΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ 284
18 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 243
19 ) ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 241
20 ) ΚΟΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 230
21 ) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 229
22 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 228
23 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 224
24 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 223
25 ) ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 219
26 ) ΠΑΪΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 215
27 ) ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 213
28 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 204
29 ) ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 191
30 ) ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
31 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 189
32 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 188
33 ) ΚΑΛΛΙΒΩΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 185
34 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 176
35 ) ΜΑΡΤΣΟΥΚΑ-ΜΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 159
36 ) ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 157
37 ) ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 151
38 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
39 ) ΖΕΒΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
40 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
41 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ 135
42 ) ΖΑΓΚΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130
43 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ 124
44 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 110
45 ) ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 106
46 ) ΜΗΛΑ-ΚΑΡΟΥΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 101
47 ) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 101
48 ) ΝΤΡΕΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 100
49 ) ΜΙΑΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 96
50 ) ΣΙΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 95
51 ) ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 94
52 ) ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΒΡΟΚΟΜΗ (ΚΟΜΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93
53 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
54 ) ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 87
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:48μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

 

55 ) ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
56 ) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 83
57 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 83
58 ) ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 83
59 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΡΟΜΠΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 78
60 ) LAME-ΒΙΣΒΑΡΔΗ DIANE του JEAN-PIERRE 69
61 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 69
62 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
63 ) ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 63
64 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 60
65 ) ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
66 ) ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 48
67 ) ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
68 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
69 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43

Ρίου

70 ) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 482
71 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 255
72 ) ΜΑΥΡΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ 216
73 ) ΚΑΛΑΠΟΔΗ ΑΛΕΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 177
74 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
75 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 143

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΣΠΙΡΑΛ ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΜΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΧΑΡΜΠΙΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ – ΣΕΣΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 311
2 ) ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53

Μεσσάτιδος

3 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 160
4 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
5 ) ΑΣΠΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
6 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 104

Παραλίας

7 ) ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 148
8 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
9 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 62

Πατρέων

10 ) ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 638
11 ) ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΥ 559
12 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 425
13 ) ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΕΡΜΟΛΑΟΥ) 411
14 ) ΒΑΦΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 364
15 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 332
16 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 304
17 ) ΣΙΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 303
18 ) ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 302
19 ) ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 278
20 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 274
21 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 271
22 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266
23 ) ΚΑΡΓΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 262
24 ) ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 246
25 ) ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΚΥ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 231
26 ) ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 204
27 ) ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 204
28 ) ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
29 ) ΑΓΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 197
30 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΛΕΒΙΘΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 196
31 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗ-ΣΤΑΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 177
32 ) ΠΑΟΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 176
33 ) ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 172
34 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 169
35 ) ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 164
36 ) ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΚΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 163
37 ) ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
38 ) ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 145
39 ) ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 145
40 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 144
41 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142
42 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 141
43 ) ΚΟΥΓΕΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
44 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 134
45 ) ΚΑΤΣΑΡΑ ΟΛΓΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 119
46 ) ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
47 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 107
48 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 101
49 ) ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑ 98
50 ) ΜΑΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 92
51 ) ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87
52 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
53 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
54 ) ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:55μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΚΑΠΟΥΣΤΣΙΚ-ΤΣΙΤΣΑΡΑ ΤΣΕΣΛΑΒΑ ΜΙΡΟΣΛΑΒΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 74
56 ) ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 71
57 ) ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 70
58 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 60
59 ) ΟΧΤΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 59
60 ) ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 56
61 ) ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50

Ρίου

62 ) ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 478
63 ) ΜΑΣΣΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 374
64 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 203
65 ) ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
66 ) ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

Πάτρα: Η δική μας πόλη!
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 42
2 ) ΜΙΝΕΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

Μεσσάτιδος

3 ) ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ 91
4 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 70
5 ) ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 54
6 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
7 ) ΜΠΟΤΣΑΡΗ-ΤΕΡΛΕΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 26

Παραλίας

8 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 163
9 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 51
10 ) ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 41

Πατρέων

11 ) ΤΖΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 267
12 ) ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 224
13 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 208
14 ) ΛΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 178
15 ) ΤΖΟΥΒΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 172
16 ) ΛΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 158
17 ) ΙΣΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΟΣΜΑ 152
18 ) ΛΥΤΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
19 ) ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 112
20 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 109
21 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 106
22 ) ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
23 ) ΚΟΥΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 98
24 ) ΑΛΕΞΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΚΟΥ 90
25 ) ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89
26 ) ΜΗΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 69
27 ) ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62
28 ) ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61
29 ) ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61
30 ) ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 57
31 ) ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
32 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 47
33 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 44
34 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 43
35 ) ΑΣΠΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ(ΥΡΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 41
36 ) ΚΑΚΑΛΗ-ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ 40
37 ) ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
38 ) ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 35
39 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 34
40 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
41 ) ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 33
42 ) ΚΟΛΟΒΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 33
43 ) ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
44 ) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ 33
45 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ(ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
46 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ-ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 32
47 ) ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
48 ) ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ ΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 31
49 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 30
50 ) ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 30
51 ) ΛΟΥΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΟΝ 30
52 ) ΝΤΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 30
53 ) ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
54 ) ΘΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 28
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:30μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
56 ) ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
57 ) ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 26
58 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
59 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΦΩΤΗ 23
60 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
61 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
62 ) ΦΟΥΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
63 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18
64 ) ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
65 ) ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 16
66 ) ΧΟΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
67 ) ΝΑΝΤΙΦ ΖΑΜΑΛ του ΣΑΛΕΧ 15
68 ) ΦΩΤΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 8

Ρίου

69 ) ΓΙΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 92
70 ) ΤΖΟΥΒΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 88
71 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48
72 ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ-ΒΟΥΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45
73 ) ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΠΗΤΕΡ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
74 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΧΩΡΑΪΤΗ -ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 127
2 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΟΥΒΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 39

Μεσσάτιδος

3 ) ΜΠΟΥΡΔΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 35
4 ) ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
5 ) ΡΟΜΠΟΛΑΣ-ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΪΚΟΥ 12
6 ) ΝΙΚΟΛΕΑ-ΜΠΕΡΜΠΑΤΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
7 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΗ -ΓΙΑΣΕΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 5

Παραλίας

8 ) ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΝΔΡΕΑ 28
9 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ 18
10 ) ΚΑΣΤΑΝΑ ΗΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ 17

Πατρέων

11 ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ-ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 137
12 ) ΠΑΤΟΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 112
13 ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ 111
14 ) ΖΙΑΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 99
15 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 93
16 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
17 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81
18 ) ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78
19 ) ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΩΔΟΡΟΥ 78
20 ) ΛΕΦΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
21 ) ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
22 ) ΜΠΑΡΚΑ-ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
23 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 47
24 ) ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 45
25 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
26 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 42
27 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (ΠΕΠΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
28 ) ΦΑΪΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
29 ) ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
30 ) ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 39
31 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
32 ) ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΦΡΑΓΟΥΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36
33 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
34 ) ΓΟΥΔΕΒΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
35 ) ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 32
36 ) ΧΑΜΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 32
37 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 29
38 ) ΤΣΕΡΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
39 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ 23
40 ) ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 22
41 ) ΑΛΜΥΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
42 ) ΣΚΡΕΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 20
43 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΪΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19
44 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
45 ) ΒΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19
46 ) ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 19
47 ) ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 19
48 ) ΚΕΝΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 18
49 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
50 ) ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18
51 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 17
52 ) ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΗ 17
53 ) ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
54 ) ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 15
Σελίδα 1 από 2 3/6/2019 1:01:36μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

55 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
56 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 14
57 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 13
58 ) ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 12
59 ) ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 12
60 ) ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
61 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
62 ) ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΚΙΝΟΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΝΟΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
63 ) ΣΤΕΜΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
64 ) ΤΣΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
65 ) ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
66 ) ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
67 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΠΕΤΡΟΥ 8
68 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 7
69 ) ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

Ρίου

70 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 111
71 ) ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ 87
72 ) ΕΛΕΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 71
73 ) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
74 ) ΤΑΡΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 36
75 ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 23

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ – ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ – ΕΕ – ΚΕΦΑΛΑΙΟ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 3

Μεσσάτιδος

2 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15
3 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΠΥΡΟΥ 14
4 ) ΣΜΥΡΙΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3

Παραλίας

5 ) ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9
6 ) ΡΕΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

Πατρέων

7 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 66
8 ) ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
9 ) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΠΑΡΙΣΗ 33
10 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 30
11 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
12 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
13 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
14 ) ΒΑΛΣΑΜΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19
15 ) ΚΟΣΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
16 ) ΚΑΤΣΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
17 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
18 ) ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΔΑΣΟΥΚΗ ΣΕΒΑΣΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12
20 ) ΜΠΕΛΕΖΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
21 ) ΔΟΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 11
22 ) ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
23 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 10
24 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ 9
25 ) ΣΙΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ 9
26 ) ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 9
27 ) ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
28 ) ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 7
29 ) ΚΑΣΚΑΒΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6
30 ) ΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
31 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
32 ) ΚΟΥΡΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
33 ) ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ – ΖΕΡΒΑ ΜΥΡΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ 5
34 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΔΡΕΑ 4
35 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4
36 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
37 ) ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
38 ) ΤΡΩΪΖΟΣ – ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4
39 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
40 ) ΤΖΙΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
41 ) ΦΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
42 ) ΦΡΑΓΚΑΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 3
43 ) ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
44 ) ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2
45 ) ΦΡΑΓΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 1

Ρίου

46 ) ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
47 ) ΒΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
48 ) ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ 4
49 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 15

Μεσσάτιδος

2 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
3 ) ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
4 ) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

Παραλίας

5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
6 ) ΛΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Πατρέων

7 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
8 ) ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του ΧΑΕΛ 32
9 ) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 21
11 ) ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
12 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19
13 ) ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18
14 ) ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 16
15 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
16 ) ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 14
18 ) ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 12
20 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 12
21 ) ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
22 ) ΨΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 12
23 ) ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 11
24 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
25 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
26 ) ΚΟΡΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
27 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 9
28 ) ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
29 ) ΜΟΥΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
30 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 8
31 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
32 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
33 ) ΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ 7
34 ) ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
35 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
36 ) ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
37 ) ΜΠΑΝΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
38 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5
39 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
40 ) ΤΡΙΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
41 ) ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 4
42 ) ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
43 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
44 ) ΠΑΛΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3
45 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
46 ) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
47 ) ΤΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Ρίου

48 ) ΑΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23
49 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 9
50 ) ΚΟΚΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 9
51 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 332
Εκλογική Περιφέρεια Πατρέων

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Βραχναιίκων
1 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 15

Μεσσάτιδος

2 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
3 ) ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
4 ) ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

Παραλίας

5 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
6 ) ΛΥΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Πατρέων

7 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
8 ) ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του ΧΑΕΛ 32
9 ) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΚΑΒΒΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 21
11 ) ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
12 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19
13 ) ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 18
14 ) ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 16
15 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
16 ) ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 14
18 ) ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
19 ) ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 12
20 ) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 12
21 ) ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
22 ) ΨΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ 12
23 ) ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 11
24 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
25 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
26 ) ΚΟΡΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
27 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 9
28 ) ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
29 ) ΜΟΥΖΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
30 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 8
31 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
32 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
33 ) ΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ 7
34 ) ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
35 ) ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
36 ) ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
37 ) ΜΠΑΝΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
38 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 5
39 ) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
40 ) ΤΡΙΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
41 ) ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 4
42 ) ΜΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
43 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
44 ) ΠΑΛΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3
45 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
46 ) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2
47 ) ΤΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Ρίου

48 ) ΑΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23
49 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 9
50 ) ΚΟΚΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 9
51 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

Print